183 | ROMANCE – CHOPIN
ANDERLE Jiří (1936)
- dosažená cena: 13 000 CZK
dosažená cena: 13 000 CZK
21.3., 21:38 12104 13 000 CZK 21.3., 21:44 12104 13 000 CZK 21.3., 21:38 24868 12 000 CZK 21.3., 21:37 12104 11 000 CZK 21.3., 21:35 24868 10 000 CZK 21.3., 21:26 12104 9 500 CZK 21.3., 19:52 14070 9 000 CZK 21.3., 13:48 24248 8 500 CZK 21.3., 07:51 14070 8 000 CZK 19.3., 15:11 14881 7 500 CZK 19.3., 14:29 4432 7 000 CZK 19.3., 15:11 14881 7 000 CZK 19.3., 15:11 4432 6 500 CZK 19.3., 15:11 14881 6 000 CZK 17.3., 15:24 14881 5 000 CZK Barevný lept na papíře, 49,5 x 34 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno dole uprostřed 79/150 Anderle, list č. 79/150.