187 | POSTAVY
KULHÁNEK Oldřich (1940 – 2013)
- dosažená cena: 6 500 CZK
dosažená cena: 6 500 CZK
21.3., 21:40 14070 6 500 CZK 21.3., 21:48 14070 6 500 CZK 21.3., 20:56 19894 6 000 CZK 21.3., 19:53 14070 5 500 CZK 21.3., 15:42 19894 5 000 CZK 21.3., 07:53 14070 4 800 CZK 21.3., 15:42 19894 4 800 CZK 21.3., 15:41 14070 4 200 CZK 21.3., 15:41 19894 4 000 CZK 20.3., 19:59 14070 3 400 CZK 20.3., 18:17 24248 3 200 CZK 19.3., 14:31 4432 3 000 CZK 19.3., 18:40 4432 3 000 CZK 19.3., 18:40 14070 2 800 CZK 15.3., 22:46 3197 2 400 CZK Litografie na papíře, 40 x 29,8 cm, datace 2008, signováno vpravo dole Oldřich Kulhánek 2008, autorský tisk.