182 | PATNÁCTKRÁT DÍVKA Z RŮŽE
ANDERLE Jiří (1936)
- dosažená cena: 26 000 CZK
dosažená cena: 26 000 CZK
21.3., 21:26 14070 26 000 CZK 21.3., 21:38 14070 26 000 CZK 21.3., 21:26 12104 25 000 CZK 19.3., 14:27 4432 23 000 CZK Kombinovaná technika na papíře, 33 x 49 cm, rámováno, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno dole uprostřed Jiří Anderle.