189 | MASSADA
BÍM Tomáš (1946)
- dosažená cena: 22 000 CZK
dosažená cena: 22 000 CZK
21.3., 20:26 11786 22 000 CZK 21.3., 21:52 11786 22 000 CZK 21.3., 07:53 14070 21 000 CZK 21.3., 20:26 14070 21 000 CZK 21.3., 20:26 11786 20 000 CZK 1.3., 14:51 11786 18 000 CZK Akryl na sololitové desce, 20 x 20 cm, rámováno, datace 1999, signováno vpravo dole BÍM 99, zezadu opatřeno přípisem s určením.