200 | ŠTRAMBERK
JARONĚK Bohumír (1866 – 1933)
- dosažená cena: 18 000 CZK
dosažená cena: 18 000 CZK
21.3., 18:16 3096 18 000 CZK 21.3., 19:54 3096 18 000 CZK 21.3., 22:14 3096 18 000 CZK 21.3., 19:54 14070 17 000 CZK 21.3., 07:55 14070 15 000 CZK 21.3., 18:15 3213 14 000 CZK 15.3., 06:21 11772 8 000 CZK Kolorovaný dřevoryt na papíře, 60,5 x 62 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole BJaroněk.