127 | JÍZDA KRÁLŮ
DVORSKÝ Bohumír (1902 – 1976)
- dosažená cena: 8 000 CZK
dosažená cena: 8 000 CZK
20.3., 21:54 12291 8 000 CZK 20.3., 21:59 12291 8 000 CZK 20.3., 21:50 14070 7 500 CZK 20.3., 20:45 12291 7 000 CZK 20.3., 19:53 14070 6 500 CZK 20.3., 19:27 12291 6 000 CZK 20.3., 18:21 11928 5 500 CZK 19.3., 21:25 6165 5 000 CZK 19.3., 19:44 12291 4 800 CZK 19.3., 18:37 14070 4 600 CZK 19.3., 14:38 12291 4 400 CZK 19.3., 14:23 4432 4 200 CZK 15.3., 11:30 14070 4 000 CZK Olej na překližce, 27 x 22 cm, rámováno, signováno vlevo dole Boh. Dvorský.