027 | DĚVČÁTKO
MALÝ Václav (1874 – 1935)
- dosažená cena: 1 800 CZK
dosažená cena: 1 800 CZK
19.3., 20:50 13528 1 800 CZK 19.3., 20:55 13528 1 800 CZK 19.3., 20:50 3858 1 600 CZK 19.3., 20:48 13528 1 400 CZK 19.3., 20:15 3858 1 200 CZK 13.3., 10:05 17146 1 000 CZK Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 36 x 32 cm, rámováno, signováno vpravo dole V. Malý.