029 | DÍVKA
DYCK F. J.
- dosažená cena: 1 000 CZK
dosažená cena: 1 000 CZK
13.3., 09:46 17146 1 000 CZK 19.3., 20:56 17146 1 000 CZK Olej na kartonu, 27 x 22 cm, rámováno, pod sklem, datace 1912, signováno vpravo dole F. J. Dyck 1912.