032 | DOSTAVENÍČKO ZA ÚPLŇKU
KRÁL Josef (1877 – 1914)
- dosažená cena: 29 000 CZK
dosažená cena: 29 000 CZK
19.3., 21:05 13694 29 000 CZK 19.3., 21:10 13694 29 000 CZK 19.3., 21:03 14070 28 000 CZK 19.3., 21:02 13694 27 000 CZK 19.3., 21:02 14070 26 000 CZK 19.3., 21:02 13694 25 000 CZK 19.3., 21:01 14070 24 000 CZK 19.3., 21:01 13694 23 000 CZK 19.3., 21:00 14070 22 000 CZK 19.3., 20:57 13694 21 000 CZK 15.3., 11:21 14070 20 000 CZK Olej na kartonu, oboustranná malba, 48 x 49 cm, rámováno, signováno vpravo dole Král.