168 | MĚSTO V NOCI
BOUDNÍK Vladimír (1924 – 1968)
- dosažená cena: 36 000 CZK
dosažená cena: 36 000 CZK
21.3., 21:11 14070 36 000 CZK 21.3., 21:13 14070 36 000 CZK 21.3., 21:11 4946 35 000 CZK 21.3., 21:10 14070 34 000 CZK 21.3., 21:10 4946 33 000 CZK 21.3., 21:09 14070 32 000 CZK 21.3., 21:09 4946 31 000 CZK 21.3., 07:47 14070 30 000 CZK Strukturální grafika na papíře, 201 x 305 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1965, signováno dole uprostřed Vladimír Boudník 1965.
Vladislav Merhaut, Vladimír Boudník, kompletní soupis grafického díla, Praha, 2020, s. 358.