171 | BÍLÝ MOST
SEDLISKÝ Ivan (1926 – 1999)
- dosažená cena: 15 000 CZK
dosažená cena: 15 000 CZK
5.3., 15:59 11990 15 000 CZK 21.3., 21:16 11990 15 000 CZK 5.3., 11:59 19867 14 000 CZK 5.3., 07:49 11990 13 000 CZK 4.3., 09:59 19867 12 000 CZK 5.3., 07:49 19867 12 000 CZK 5.3., 07:49 11990 11 000 CZK 4.3., 09:59 19867 10 000 CZK Olej na plátně, 99 x 65 cm, rámováno, datace 1961, signováno vpravo dole IVAN 61.