177 | MEMENTO MORI – PROMĚNY
KRISTOFORI Jan (1931 – 2004)
- dosažená cena: 40 000 CZK
dosažená cena: 40 000 CZK
21.3., 21:28 14070 40 000 CZK Kombinovaná technika na sololitové desce, 100 x 100 cm, rámováno, datace 1994/1996, signováno dole uprostřed 94/96.
Jan Kristofori, Fortuna, Praha, 2000.