181 | MADEMOISELLE RIVIERE ENTRE NOUS
ANDERLE Jiří (1936)
- dosažená cena: 32 000 CZK
dosažená cena: 32 000 CZK
21.3., 21:34 14070 32 000 CZK 21.3., 21:37 14070 32 000 CZK 21.3., 20:27 25484 31 000 CZK 21.3., 19:52 14070 30 000 CZK 21.3., 20:27 14070 30 000 CZK 21.3., 20:27 25484 29 000 CZK 21.3., 18:31 25484 27 000 CZK 21.3., 17:41 3962 26 000 CZK 21.3., 18:31 25484 26 000 CZK 21.3., 17:41 3962 25 000 CZK 3.3., 09:12 14070 24 000 CZK 21.3., 17:40 14070 24 000 CZK 21.3., 17:40 3962 23 000 CZK 21.3., 13:46 14070 18 000 CZK 21.3., 13:46 24248 17 000 CZK 21.3., 13:46 14070 16 000 CZK 21.3., 13:46 24248 15 000 CZK Suchá jehla a mezzotinta na papíře, 49,5 x 63 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno dole uprostřed VII/X Anderle, list či VII/X.
Machalický Jiří, Jiří Anderle Kresby, grafiky obrazy objekty (1954-1955), Slovart, 1995, s. 134.