054 | PODZIMNÍ KRAJINA
RABAS Václav (1885 – 1954)
- dosažená cena: 40 000 CZK
dosažená cena: 40 000 CZK
3.3., 09:01 14070 40 000 CZK 19.3., 21:47 14070 40 000 CZK Olej na plátně, 32,5 x 52,5 cm, datace 1944, signováno vpravo dole Rabas 44, zezadu na slepém rámu opatřeno poškozenýmI výstavnímI štítky: Jízdárna Pražského hradu září - listopad 1956 č. kat. 177, Sdružení výtvarných umělců, zezadu na slepém rámu opatřeno štítkem s č. 173.
Václav Rabas: soubor díla, Jízdárna Pražského hradu, Praha 1956, č. k. 177.