061 | VENUŠE
HOREJC Jaroslav (1886 – 1983)
- dosažená cena: 40 000 CZK
dosažená cena: 40 000 CZK
19.3., 21:51 14070 40 000 CZK 19.3., 22:00 14070 40 000 CZK Patinovaná sádra, 108 cm, značeno na plintě HOREJC.
Pozdější odlitek.
Opatřeno potvrzením autenticity díla od sochaře a restaurátora Zdeňka Preclíka.
Provenience:
Sbírka Julia Lankaše, žáka Jaroslava Horejce.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U., s. 226/227.