065 | ZLATÁ ULIČKA
PROCHÁZKA Jaro (1886 – 1949)
- dosažená cena: 16 000 CZK
dosažená cena: 16 000 CZK
19.3., 22:04 14070 16 000 CZK 19.3., 22:09 14070 16 000 CZK 19.3., 22:04 11928 15 000 CZK 19.3., 19:39 4477 13 000 CZK 19.3., 18:35 14070 12 000 CZK 17.3., 17:15 4965 11 000 CZK 15.3., 11:26 14070 10 000 CZK Olej na plátně adjustovaném na lepence, 50 x 70 cm, signováno vpravo dole Jaro Procházka.