033 | MOŘE
KRÁL Josef (1877 – 1914)
- dosažená cena: 28 000 CZK
dosažená cena: 28 000 CZK
19.3., 21:06 14070 28 000 CZK 19.3., 21:13 14070 28 000 CZK 19.3., 21:05 13694 27 000 CZK 19.3., 21:04 14070 26 000 CZK 19.3., 21:05 13694 26 000 CZK 19.3., 21:05 14070 25 000 CZK 19.3., 21:05 13694 24 000 CZK 19.3., 21:03 13694 22 000 CZK 19.3., 21:03 14070 21 000 CZK 19.3., 21:03 13694 20 000 CZK Olej na plátně, rentoilováno, 35 x 54 cm, rámováno.
Opatřeno odborným posudkem PhDr. Mgr. Michaela Zachaře.