036 | KRAJINA U RYBNÍKA
LANGER Karel (1878 – 1947)
- dosažená cena: 18 000 CZK
dosažená cena: 18 000 CZK
19.3., 21:06 14070 18 000 CZK 19.3., 21:11 14070 18 000 CZK Olej na kartonu, 33,5 x 29,5 cm, signováno vlevo dole Langer.