156 | HUDEBNÍK
HEJNA Václav (1914 – 1985)
- dosažená cena: 9 500 CZK
dosažená cena: 9 500 CZK
21.3., 20:46 14070 9 500 CZK 21.3., 20:49 14070 9 500 CZK 21.3., 20:45 17317 9 000 CZK 21.3., 20:43 14070 8 500 CZK 21.3., 20:39 17317 8 000 CZK 21.3., 20:34 14070 7 500 CZK 21.3., 11:15 17317 7 000 CZK 21.3., 07:27 14070 6 500 CZK 1.3., 13:02 17317 6 000 CZK Olej a pryskyřice na lepence, 39 x 31 cm, rámováno, datace 1966, signováno vlevo dole VH 66.