157 | KRAJINA
HEJNA Václav (1914 – 1985)
- dosažená cena: 6 000 CZK
dosažená cena: 6 000 CZK
21.3., 20:42 14070 6 000 CZK 21.3., 20:48 14070 6 000 CZK Olej na dřevěné desce, 17 x 35 cm, rámováno, signováno vpravo dole VH.