160 | LEŽÍCÍ ČERVENÝ AKT
MICHALČÍK Antonín (1914 – 1998)
- dosažená cena: 40 000 CZK
dosažená cena: 40 000 CZK
21.3., 20:54 12460 40 000 CZK 21.3., 20:59 12460 40 000 CZK 21.3., 20:53 14070 39 000 CZK 21.3., 20:54 12460 39 000 CZK 21.3., 20:50 12460 37 000 CZK 21.3., 20:49 14070 36 000 CZK 21.3., 20:45 12460 35 000 CZK 21.3., 20:45 14070 34 000 CZK 21.3., 20:45 14070 34 000 CZK 21.3., 20:45 12460 33 000 CZK 21.3., 20:33 12460 31 000 CZK 21.3., 20:31 14070 30 000 CZK 21.3., 20:33 12460 30 000 CZK 21.3., 20:07 12460 28 000 CZK 21.3., 19:52 13694 27 000 CZK 21.3., 19:50 14070 26 000 CZK 21.3., 19:04 13694 25 000 CZK 14.3., 14:12 14070 24 000 CZK 17.3., 23:41 14070 24 000 CZK 17.3., 23:41 13694 23 000 CZK 11.3., 18:03 3699 21 000 CZK 3.3., 09:10 14070 20 000 CZK 11.3., 18:03 14070 20 000 CZK 11.3., 18:03 3699 19 000 CZK 11.3., 17:55 14070 18 000 CZK 11.3., 17:55 3699 17 000 CZK 11.3., 17:55 14070 16 000 CZK 11.3., 17:55 3699 15 000 CZK 11.3., 17:54 14070 14 000 CZK 11.3., 17:54 3699 13 000 CZK 11.3., 17:54 14070 12 000 CZK 11.3., 17:54 3699 11 000 CZK Olej na kartonu, 30 x 35 cm, signováno vpravo dole Michalčík, vzadu opatřeno štítkem a razítkem z výstavy Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2013.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2013, s. 286/287.