069 | ODPOČINEK
DIBLÍK František Xaver (1887 – 1955)
- dosažená cena: 3 800 CZK
dosažená cena: 3 800 CZK
19.3., 20:55 3213 3 800 CZK 20.3., 20:02 3213 3 800 CZK 19.3., 20:55 13528 3 600 CZK 19.3., 20:55 3213 3 400 CZK 19.3., 20:55 13528 3 200 CZK 19.3., 20:55 3213 3 000 CZK 19.3., 20:55 13528 2 800 CZK 19.3., 20:55 3213 2 600 CZK 19.3., 20:55 13528 2 400 CZK 19.3., 20:52 3213 2 200 CZK 19.3., 20:52 13528 2 000 CZK 19.3., 20:52 3213 1 800 CZK 19.3., 20:52 13528 1 600 CZK 19.3., 20:51 3213 1 400 CZK 19.3., 20:51 13528 1 200 CZK Kombinovaná technika na papíře, 22 x 28 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1929, signováno vpravo dole F. X. Diblik 1929.