084 | PRŮHLED
HŮRKA Otakar (1889 – 1966)
- dosažená cena: 2 200 CZK
dosažená cena: 2 200 CZK
20.3., 20:36 4658 2 200 CZK 20.3., 20:32 6165 2 000 CZK 20.3., 20:30 4658 1 800 CZK 20.3., 20:30 6165 1 600 CZK 20.3., 20:26 4658 1 400 CZK 20.3., 18:17 11928 1 200 CZK 19.3., 21:24 6165 1 000 CZK Olej na kartonu, 35 x 32 cm, rámováno, signováno vpravo dole OTAKAR HŮRKA.