088 | HOUŠTINY U LABE
GRUS Jaroslav (1891 – 1983)
- dosažená cena: 16 000 CZK
dosažená cena: 16 000 CZK
19.3., 13:58 12691 16 000 CZK 20.3., 20:40 12691 16 000 CZK 15.3., 11:27 14070 15 000 CZK Olej na kartonu, 25 x 31 cm, datace 1916, signováno vlevo dole Grus Jaroslav 16, zezadu na kartonu opatřeno přípisem s určením.
Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2011.
Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2011, s. 55.