090 | NA MOLU V CAPO D´ISTRIA
GRUS Jaroslav (1891 – 1983)
- dosažená cena: 9 000 CZK
dosažená cena: 9 000 CZK
20.3., 17:06 12691 9 000 CZK 20.3., 19:46 12691 9 000 CZK 20.3., 20:44 12691 9 000 CZK 20.3., 17:02 12691 8 500 CZK 20.3., 19:46 14070 8 500 CZK Kvaš na papíře, 48,5 x 67,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1935, signováno vpravo dole J. Grus, vpředu vlevo dole opatřeno přípisem s určením.