070 | KRAJ LESA
ZAHEL Adolf A. (1888 – 1958)
- dosažená cena: 8 000 CZK
dosažená cena: 8 000 CZK
15.3., 11:26 14070 8 000 CZK 20.3., 20:04 14070 8 000 CZK Olej na překližce, 74 x 96 cm, datace 1931, dvakrát signováno - vpravo dole Ad. A. Zahel 1931, Adolf Zahel 1931.