143 | ZIMNÍ DEN (ČESKÁ SKALICE)
PROCHÁZKA Josef (1909 – 1984)
- dosažená cena: 22 000 CZK
dosažená cena: 22 000 CZK
21.3., 20:19 12460 22 000 CZK 21.3., 20:21 12460 22 000 CZK 21.3., 20:08 11772 21 000 CZK 21.3., 18:09 3096 20 000 CZK 21.3., 19:53 25484 20 000 CZK 21.3., 19:36 3096 19 000 CZK 21.3., 19:36 11772 18 000 CZK 20.3., 19:56 14070 16 000 CZK 15.3., 06:17 11772 15 000 CZK Olej na kartonu, 35,5 x 46,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Jos. Procházka.