146 | KONSTANTA
ČERNÝ Karel (1910 – 1960)
- dosažená cena: 19 000 CZK
dosažená cena: 19 000 CZK
21.3., 20:27 14070 19 000 CZK 21.3., 20:29 14070 19 000 CZK 21.3., 20:27 6165 18 000 CZK 21.3., 20:25 6165 16 000 CZK 21.3., 07:24 14070 15 000 CZK Pastel na papíře, 44 x 54 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1957, signováno vlevo dole Constanta K. Černý Š 57.