128 | ZELENÁ KRAJINA
BLAŽEK Zdeněk (1904 – 2000)
- dosažená cena: 12 000 CZK
dosažená cena: 12 000 CZK
20.3., 22:00 3213 12 000 CZK Olej na plátně, 60 x 74 cm, rámováno, datace 1952, signováno vpravo dole ZBlažek 52.