131 | ŘÍČKY
FIŠÁREK Alois (1906 – 1980)
- dosažená cena: 15 000 CZK
dosažená cena: 15 000 CZK
20.3., 22:00 14070 15 000 CZK 20.3., 22:06 14070 15 000 CZK Olej na plátně adjustovaném na lepence, 27 x 34,5 cm, rámováno, datace 1957, zezadu opatřeno značením A. Fišárek 57.
Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2011.
Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2011, s. 52.