008 | DÍVKY V ZAHRADĚ
DVOŘÁK BRUNNER František (1862 – 1927)
- dosažená cena: 20 000 CZK
dosažená cena: 20 000 CZK
3.3., 08:52 14070 20 000 CZK 19.3., 20:14 14070 20 000 CZK Olej na kartonu, 65 x 50 cm, rámováno, signováno vlevo dole Fr. Dvořák.