037 | MOŘE
LANGER Karel (1878 – 1947)
- dosažená cena: 22 000 CZK
dosažená cena: 22 000 CZK
19.3., 21:10 13694 22 000 CZK 19.3., 21:15 13694 22 000 CZK 19.3., 21:08 14070 21 000 CZK 19.3., 21:08 13694 20 000 CZK 19.3., 21:07 14070 19 000 CZK 19.3., 20:59 13694 18 000 CZK Olej na lepence, 49,5 x 66 cm, datace 1906, signováno vpravo dole K. Langer 06.