052 | TROSKY
BENEŠOVÁ-ŠPÁLOVÁ Milada (1884 – 1963)
- dosažená cena: 3 000 CZK
dosažená cena: 3 000 CZK
19.3., 21:41 21239 3 000 CZK 19.3., 21:43 21239 3 000 CZK Olej na kartonu, 30 x 36 cm, rámováno, signováno vpravo dole M. Š.