073 | RŮŽOVÝ AKT
KOTÍK Pravoslav (1889 – 1970)
- dosažená cena: 21 000 CZK
dosažená cena: 21 000 CZK
20.3., 20:05 3213 21 000 CZK 20.3., 20:11 3213 21 000 CZK 20.3., 20:05 14070 20 000 CZK 20.3., 20:05 3213 19 000 CZK 20.3., 20:05 14070 18 000 CZK 20.3., 20:04 3213 17 000 CZK 20.3., 20:04 14070 16 000 CZK 20.3., 20:04 3213 15 000 CZK 20.3., 20:04 14070 14 000 CZK 20.3., 19:43 3213 13 000 CZK 20.3., 19:43 14070 12 000 CZK 14.3., 14:16 14070 10 000 CZK Akvarel na papíře, 22,5 x 33 cm, rámováno, pod sklem.