163 | RODÍCÍ SE ZELEŇ
SMETANA Jan (1918 – 1998)
- dosažená cena: 31 000 CZK
dosažená cena: 31 000 CZK
21.3., 20:46 12104 31 000 CZK 21.3., 21:00 12104 31 000 CZK 21.3., 20:45 14070 30 000 CZK 21.3., 20:10 12104 29 000 CZK 21.3., 07:45 14070 28 000 CZK 20.3., 20:43 19894 27 000 CZK 20.3., 19:58 14070 26 000 CZK 18.3., 17:14 17472 25 000 CZK Olej na sololitové desce, 25 x 34 cm, signováno vpravo dole Smetana.