020 | CESTA PODÉL POTOKA
HUDEČEK Antonín (1872 – 1941)
- dosažená cena: 23 000 CZK
dosažená cena: 23 000 CZK
19.3., 20:37 3925 23 000 CZK 19.3., 20:38 24557 23 000 CZK 19.3., 20:44 3925 23 000 CZK 19.3., 20:38 3925 22 000 CZK 19.3., 20:38 24557 21 000 CZK 19.3., 20:37 14070 19 000 CZK 19.3., 20:37 24557 18 000 CZK 19.3., 20:36 14070 17 000 CZK 19.3., 20:33 24557 16 000 CZK 15.3., 11:19 14070 15 000 CZK Olej na plátně, 71 x 52 cm, rámováno, signováno vpravo dole Ant. Hudeček.