104 | ZÁTIŠÍ S JABLKY A HRUŠKAMI
BAUCH Jan (1898 – 1995)
- dosažená cena: 8 000 CZK
dosažená cena: 8 000 CZK
20.3., 20:51 14070 8 000 CZK 20.3., 21:12 14070 8 000 CZK Tempera na papíře, 25,5 x 40 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole Jan Bauch.