106 | MOTIV Z ORIENTU
ČÍLA Otakar (1894 – 1977)
- dosažená cena: 24 000 CZK
dosažená cena: 24 000 CZK
20.3., 21:15 14070 24 000 CZK 20.3., 21:17 14070 24 000 CZK 20.3., 21:15 24868 23 000 CZK 20.3., 21:08 24868 21 000 CZK 20.3., 19:50 14070 20 000 CZK Olej na překližce, 50 x 60 cm, rámováno, signováno vpravo dole O Číla.