141 | U BRODU
PROCHÁZKA Josef (1909 – 1984)
- dosažená cena: 21 000 CZK
dosažená cena: 21 000 CZK
21.3., 18:38 25484 21 000 CZK 21.3., 20:06 4965 21 000 CZK 21.3., 20:16 25484 21 000 CZK 21.3., 18:38 25484 20 000 CZK 21.3., 18:08 3096 19 000 CZK 21.3., 18:38 3096 19 000 CZK 21.3., 18:38 25484 18 000 CZK 21.3., 18:38 3096 17 000 CZK 21.3., 18:38 25484 16 000 CZK 21.3., 18:37 3096 15 000 CZK 21.3., 18:37 25484 14 000 CZK 21.3., 18:37 3096 13 000 CZK 21.3., 18:37 25484 12 000 CZK 20.3., 19:55 14070 10 000 CZK Olej na kartonu, 26 x 36 cm, rámováno, signováno vpravo dole J. Procházka.