185 | DĚTI
KULHÁNEK Oldřich (1940 – 2013)
- dosažená cena: 8 000 CZK
dosažená cena: 8 000 CZK
21.3., 21:44 14070 8 000 CZK Litografie na papíře, 64,5 x 49 cm, datace 1980, signováno dole uprostřed Oldřich Kulhánek 1980