197 | POSVÁTNÉ MÍSTO
HONZ Tomáš (1989)
- dosažená cena: 21 000 CZK
dosažená cena: 21 000 CZK
21.3., 22:08 3213 21 000 CZK 3.3., 16:49 15321 20 000 CZK Olej na plátně, 170 x 80 cm, datace 2015, signováno vpravo dole T. Honz.