012 | BÝVALÁ KUBEŘOVNA U CUKROVARU V KRALUPECH
HOLUB Josef (1870 – 1957)
- dosažená cena: 20 000 CZK
dosažená cena: 20 000 CZK
19.3., 20:22 14070 20 000 CZK Olej na lepence, 22 x 29 cm, rámováno, datace 1892, signováno vlevo dole J. HOLUB. 1892, zezadu opatřeno na lepence štítkem s autorským přípisem s určením.