018 | JAN Z KALICHA
BÍLEK František (1872 – 1941)
- dosažená cena: 1 000 CZK
dosažená cena: 1 000 CZK
19.3., 20:29 16459 1 000 CZK 19.3., 20:35 16459 1 000 CZK Dřevoryt na papíře, 49 x 64 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1924, signováno vpravo dole F. BÍLEK.