030 | NA KRAJI VESNICE
KALVODA Alois (1875 – 1934)
- dosažená cena: 27 000 CZK
dosažená cena: 27 000 CZK
19.3., 20:55 14070 27 000 CZK 19.3., 20:59 14070 27 000 CZK 19.3., 20:52 11928 26 000 CZK 19.3., 18:33 14070 25 000 CZK Olej na plátně, 45,5 x 55 cm, rámováno, signováno vpravo dole KALVODA AL.