035 | MALOSTRANSKÉ NOKTURNO
TAVÍK ŠIMON František (1877 – 1942)
- dosažená cena: 1 200 CZK
dosažená cena: 1 200 CZK
19.3., 14:06 4432 1 200 CZK 19.3., 21:08 4432 1 200 CZK 13.3., 09:46 17146 1 000 CZK Barevný lept na papíře, 200 x 175 mm, rámováno, pod sklem, datace 1920, signováno vpravo dole T. F. Šimon, list č. 28.