057 | ZIMA NA RUDOLFOVĚ
RADA Vlastimil (1895 – 1962)
- dosažená cena: 15 000 CZK
dosažená cena: 15 000 CZK
19.3., 21:45 14070 15 000 CZK 19.3., 21:52 14070 15 000 CZK Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 24 x 35 cm, signováno vpravo dole Vl. Rada. Zezadu na lepence opatřeno přípisem s určením.