064 | POHLED NA KOSTEL SV. MIKULÁŠE
PROCHÁZKA Jaro (1886 – 1949)
- dosažená cena: 21 000 CZK
dosažená cena: 21 000 CZK
19.3., 22:02 14070 21 000 CZK 19.3., 22:08 14070 21 000 CZK 19.3., 22:01 15117 20 000 CZK 19.3., 21:53 14070 19 000 CZK 19.3., 22:01 15117 19 000 CZK 19.3., 22:01 14070 18 000 CZK 19.3., 22:01 15117 17 000 CZK 19.3., 22:00 14070 16 000 CZK 19.3., 22:00 11928 15 000 CZK 19.3., 21:16 15117 13 000 CZK 19.3., 18:35 14070 12 000 CZK 17.3., 17:15 4965 11 000 CZK 15.3., 11:25 14070 10 000 CZK Olej na plátně, 90 x 69,5 cm, signováno vlevo dole Jaro Procházka.