071 | KRAJINA S LOMEM
ZAHEL Adolf A. (1888 – 1958)
- dosažená cena: 8 000 CZK
dosažená cena: 8 000 CZK
20.3., 20:02 14070 8 000 CZK 20.3., 20:07 14070 8 000 CZK Olej na plátně, 55,5 x 90 cm, datace 1950, signováno vpravo dole Ad. A. Zahel 1950.