086 | ODPOČINEK
SÁGNER Augustin (1891 – 1946)
- dosažená cena: 66 000 CZK
dosažená cena: 66 000 CZK
20.3., 20:19 13694 66 000 CZK 20.3., 20:36 13694 66 000 CZK 20.3., 19:35 3213 65 000 CZK 20.3., 20:19 13694 64 000 CZK 20.3., 20:19 3213 62 000 CZK 20.3., 20:19 13694 60 000 CZK 20.3., 20:19 3213 58 000 CZK 20.3., 20:19 13694 56 000 CZK 20.3., 20:19 3213 54 000 CZK 20.3., 20:19 13694 52 000 CZK Olej na plátně, 51 x 71 cm, rámováno, datace okolo 1940, signováno vlevo dole Ságner.