138 | KYTICE
MUDROCH Ján (1909 – 1968)
- dosažená cena: 19 000 CZK
dosažená cena: 19 000 CZK
21.3., 20:07 11772 19 000 CZK 21.3., 20:13 11772 19 000 CZK 21.3., 20:07 3213 18 000 CZK 21.3., 20:06 11772 17 000 CZK 21.3., 19:43 3213 16 000 CZK 21.3., 19:35 11772 15 000 CZK 21.3., 18:11 3213 14 000 CZK 21.3., 19:35 3213 14 000 CZK 21.3., 19:35 11772 13 000 CZK 21.3., 18:55 3213 12 000 CZK 21.3., 18:55 11772 11 000 CZK 21.3., 06:22 11772 9 500 CZK 20.3., 19:55 14070 9 000 CZK 19.3., 21:26 6165 8 500 CZK 15.3., 07:01 11772 8 000 CZK Olej na plátně, 34 x 23,5 cm, rámováno, datace 1945, signováno vpravo dole Mudroch 45.